Looduslikud rasestumisvastased meetodid

Hoiatus! Siinse teksti sisu võib olla häiriv, lugemine omal vastutusel!


Tuntud rasestumisvastaste vahendite ja viljakuse probleemid:

1) Kui keegi on lugenud allopaatilise meditsiini poolt soovitatud rasestumisvastaste vahendite pakendite infolehti, siis leiab seal lehekülgede viisi hoiatusi nagu näiteks: migreen, seletamatu kaalu tõus, "topelt kaitse effekt" – seksuaalhuvi puudus või drastiline langus, meeleolu kõikumised, seletamatud ägestumised, väsimus, halb enesetunne, depressiivne meeleolu, nägemishäired, pearinglus, tromb(id), ummistused, verehüübehäired, tursed, luude hõrenemine (osteporoos), limaskestade õhenemine kõikjal kehas (silmade, suu, tupe jms. kuivus), tupe infektsioon, seenhaigused, infarkt, insult, pigmendilaigud, vähk, kasvajad jne. 
Ehk siis kahjustab keha normaalset toimimist.

2) Lisaks on teatav kontingent naisi, kes jäävad rasedaks pelgalt "mehele pilgu viskamisest" kasutavad nad siis arsti soovitatud rasestumisvastaseid vahendeid või mitte. 

3) Osadele naistele ei meeldi ka "ohtlikel" päevadel seksuaalvahekorra vältimine (viljakusmonitorid) ja/või

4) Kondoomid ka ei tööta (veavad alt või ei sobi).

5) Kalendermeetod (eelmiste tsüklite järgi ovulatsiooni määramine) on sama tõhus kui kohvipaksu järgi ennustamine.

6) Katkestatud suguühe ei sobi või ei tööta, ning soov on olukorda "rohkem kindlustada"

Mida siis teha?

Alustuseks, et mõista üldse, kuidas naise keha tsüklilist toimimist, siis tutvu Teadliku Viljakuse Meetod artikliga (LINK).
Eriti lühidalt seletades on naine viljakas tegelikult väga lühikest aega tsükli jooksul ning enamus aega on naise emakakaela sekreet spermatosoididele nii vaenulik, et tapab need 2 tunniga ja spermatosoidid ei pääse üldse emakasse.

Lihtsalt tuleb jälgida tupest väljuvaid eritisi, et kontrollida oma viljakat/mitteviljakat aega ja kontrolliks on eriti selge katsuda emakakaela. See on väga loogiline ja muudab väga paljud aspektid arusaadavamaks, aga on elementaarse teabena täiesti kajastamata.
Tavaliselt päevade ajal ei ole viljakat aega. Samas naistel, kelle tsükkel on 21 päeva (väga lühike) on päevade ajal ohutu aeg ka lühem - 3 päeva. Rasestumisvastaseid vahendeid on vaja kasutada tavaliselt vaid kuni ovulatsioonini.

Ovulatsioonist 12-16 päeva (kuni algavad päevad) ei ole naine enam viljakas, ajaliselt tähendab see, naine ei ole viljakas praktiliselt 2 nädalat + päevade kestvuse aeg! See on tegelikult väga pikk periood. Naise keha on disainitud nii, et kui toimub ovulatsioon, mis ei päädi viljastumisega, siis viljakas aeg ei kordu enam sama tsükli jooksul. Isegi kui vooluse järgi ei ole aru saada, kas viljakas aeg on läbi, siis emakakaela järgi saab seda sekunditega tuvastada. Nimelt, kui viljakas aeg saab läbi (mis niigi kestab väga lühikest aega), muudab emakakael oma olekut ja kõrgust kiirelt, minnes "kinni" ja kõvaks nagu ninaots. Ning emakakaela sekreet ei ole enam vesine. Loe täpsemalt siit.


Kas tõesti on olemas looduslikke ja efektiivseid rasestumisvastaseid vahendeid? Jah, tõepoolest on.

Miks looduslikke ohutuid aineid/meetodeid eriti teaduslikult ei kiputa uurima?
Sest neid aineid ei saa patendeerida.
Ja see pole kasumlik ega kasulik farmaatsiatööstusele, tänapäeval kehtib valem haige inimene = raha, seega tervis on ainult enda huvides, süsteemile see vastupidiselt sisse ei too.

Vitamiini ABC tutvustab silmaringi avardamise eesmärgil vahendeid, millega ei saa end kahjustada. Siin kirjelduses on tegelikult ainult murdosa taimi, vitamiine ning meetodeid, mis tegelikult olemas on. Kirjeldatud meetoditel on boonuseks pigem head "kõrvalnähud", kuigi ei saa välistada individuaalset toimet. Rakendavad ainult väga eneseteadlikud inimesed.🌴Vaginaalsed rasestumisvastased vahendid

‍♀️ Uriin mõjutab spermatosoidide aktiivsust. Enne vahekorda loputatakse tupp enda uriiniga, muudab pH spermatosoidide vaenulikuks.


Peale vahekorda saab naine väljutada sperma kiirelt Kegeli harjutustega, pesta tuppe voolava veega ning urineerida tuppe, hoides tuppe avatuna 2 keskmise sõrmega, mis moodustab silla tuppe, et uriin saab sinna voolata. Või saab uriini kanda tuppe ilma nõelata süstlaga ning visata jalad seinale, et uriin välja ei voolaks (hoida ca 10 min).


‍♀️ Neemiõli
tapab spermatosoidid 20-30 sekundiga. Neemiõli jääb tupes aktiivseks veel 5 tunniks. Neemiõli kasutamise eelis on see, et ta ei põhjusta ärritusi ega ebamugavust tupes, vaid on väga meeldiva toimega. Eelis uriinimeetodiga võrreldes on see, et püsib hästi paigas tänu oma konsistentsile ehk saab ära kasutada neemiõli täispotentsiaali. Neemiõli miinus on see, et lõhn pole kuigi atraktiivne (jääb kätele, kui seda katsuda), samas teise nurga alt vaadates on see "vabaduse lõhn😁 Neemiõli on efektiivne ka mitmete suguliselt levivate haiguste vastu nagu näiteks gonorröa, süüfilis, klamüüdia, herpes simplex-2 (suguelundite herpes) ja isegi HIV-1, ravimite resistentse Staphylococcus aureus ja kuseteede põletiku puhul Escherichia coli.


Neemiõli topsis (LINK), taaskasutatav pruun klaastops
#2 suurusega väikesed kapslid (LINK), kuhu neemiõli panna

Praktika (topsis (toor) või pipetiga): kanda näpuotsatäis neemiõli tuppe enne vahekorda (toimib ka kui libesti) või peale vahekorda, esmalt Kegeli harjutustega väljutada sperma dušši all ning loputada tupp veega puhtaks (kõik tegevused kükkis asendis). Ning siis panna tuppe näpuotsatäis neemiõli (võib kasutada aplikaatorit, et neemiõli saada võimalikult sügavale tuppe) 
ja/või sisestada neemiõli nr 2 kapsli sees (LINK) neemiõli, püsib kauem töös (kapsel sulab ära koos neemiõliga, mugav kasutada). 


Mõlemad meetodid aitavad ka lahti saada tupeseenest. 🌴Mitteviljaka keskkonna loomine naistel, suukaudne manustamine


‍♀️ Papaia papaiin (kapseldatult või pulbrina, pulber pole eriline maiuspala, kohevuselt on taoline nagu askorbüülpalmitaat
saab edukalt ise kapseldada, tühjad kapslid) pärsib progesterooni toomist, mis on raseduseks kriitilise tähtsusega (tänu progesteroonile kasvavad loote rakud). Traditsiooniliselt naised Aasia maades, kes soovivad rasestuda ei söö papaiat, kes aga ei soovi rasestuda, söövad papaiat. Ohutu rasedusele on küps papaia ning tingimusel, et seda süüakse pigem vähe. Rasedust pärsivad nii vähem küps kui ka ideaalselt küpse papaia regulaarne ja rohke söömine. Ning papaia seemnete söömine. Papaia lehed aitavad ka edukalt vältida rasestumist.


Papaia pulber (LINK)

Lisaefektid: tapab parasiite, parandab seedimist (looduslikud, laborivabad seedeensüümid), soodustab haavade paranemist, suurendab immuunsust, seemned kasutatakse parsiitide tõrjes (maitsevad nagu pipralised). Papaia tarbimist seostatakse südamehaiguste, diabeedi ja vähi riski vähenemisega. Vähendab vererõhku ja parandab vere glükoosisisaldust. Võimas antioksüdant. Aitab reguleerida menstruaaltsüklit. Saab suurendada piima hulka imetavatel naistel, papaiini pikaajaline tarbimine võib suurendada rindu. Parandab seedetrakti tervist. Puhastab maksa. Papaia lehti kasutatakse ka malaaria, kollapalaviku ja osade vähitüüpide tervendamiseks. 


>Üleval vasakul pilt: suur papaia ja väiksed papaiad kõrvuti, suur papaia on umbes meloni suurusega.
>Üleval paremal pilt: pooltoores papaia, valge piimjas mass on papaiin (rasestumise takisti)
>All: lahti lõigatud küpsed väikesed papaiad.
>Suured papaiad müügil Rimis, Selveris, Vitamiinikulleris, väikesed Prismas.


Teadmiseks: papaia ensüümid saavad suurendada medikatoorsete verevedeldajate toimet. Ei soovitata ka verehüübimishäirete korral. Ei sobi lateksi allergia korral.


‍♀️ Neemi lehtede ekstrakt on tuntud naiste rasestumisvastase vahendina Ajurveeda meditsiinis (India). Neemi lehtede lisand (LINK) või öko (LINK). 

Ekstraktide puhul kipub olema kurioosum, et kapsel sisaldab ekstrakti ja ülejäänud on täiteaine(d), et ekstrakti mõte "kangema" tootena kaob ära, sama juba võtta puhas taim kapslis täiteaine(te)ta.
Preparaadi "kõrvalmõjud" - neem toetab paljusid keha süsteeme ja on enim tuntud kui vere puhastaja. Neem toetab üldist immuunsust ja naha tervist (sära) ning aitab tasakaalustada seedimist ja ainevahetust. Neem toetab ka optimaalset veresuhkru taset.
‍♀️ Lambalääts (kapslis või seemned ise jahvatada) 
võib esile kutsuda emaka kokkutõmbed, seega saab lambaläätse kasutada ka rasestusvastase või -ennetava vahendina.
Kui toimub ovulatsioon ning lambalääts põhjustab emaka kokkutõmbeid, siis viljastunud munarakk ei saa pesastuda emakaseinale.

Lambaläätse
 võimalikud "kõrvaltoimed": vähendab põletikke, leevendab menopausi sümptomeid, sünnituse esilekutsuja ja seedimise parandaja, valulike menstruatsioonide vähendaja, vähendab liigset kolesterooli taset jne. Kui mõni mees juhtub võtma, siis tõstab meeste libiidot (600 mg päevas 6 nädalaga), kasutatakse ka kiilaspäisuse vastu ning erektsiooniprobleemide puhul.


Lambalääts kapseldatult (LINK)


‍♀️ C vitamiin (pulber, kaplsid, odavaim pulber) suured kogused ("ohtlikel päevadel" plaanides vahekorda või peale vahekorda). Suured kogused ehk nö äkkdoosid C vitamiini mitte tarvitaval inimesel on suurusjärgus 5-10 g. Juba suurte koguste tarvitajad saavad enda keha järgi võtta endale töötavaid äkkdoose. 

Suurte koguste võtmine saab põhjustada ajutist kõhulahtisust, see on märk, et keha on saanud piisavalt ning rohkem omastada enam ei suuda, ülejääk väljub, ühtlasti väljutatakse ka ebavajalikud jääkaineid sooltest. Keha saab toetada piisava vee tarbimisega.

Väiksete koguste regulaarselt igapäevane võtmine seevastu soodustab rasestumist.
Paljud portaalid trummeldavad rinnale, et suurte koguste tarbimise efekt reproduktiivsusele ei ole tõestatud, kuid samas paljud naised on kurtnud erinevates loodusfoorumites, et nende rasedus on katkenud, manustades raseduse alguses suuri koguseid C vitamiini, seega vastupidiselt soovides rasestuda või rasedust säilitada tasub igal juhul selliseid katseid vältida
Ning naised raporteerivad C vitamiini väikeste dooside manustamisega, et  rasedus on palju meeldivam ning jõulisem, seejuures võib tõsta doose väikeste sammudena kasvõi 25 grammini C vitamiini päevas, on rohkem hapnikku ning ka sünnitamine lihtsam.Lisatoimederguti, tõstab tuju, antioksüdant, vähendab kõrget vererõhku, ennetab vähki ja südamehaigusi, aitab omastada rauda, neutraliseerib enamiku viiruse- ja bakterimürke jne.‍♀️ B3 vitamiini niatsiin (kapslis) äkkdoosid aktiveeriveerivad vereringet, saab põhjustada emaka kokkutõmbeid. Äkkdoos algab niatsiini mitte kasutajatel 250mg. Võib ka võtta 1000mg. Mitte võtjatel põhjustab tavaliselt punast löövet, südame kloppimist, kuuma ja külma aistingut ning unisust, mis ehmatab esmakasutajaid. Punane lööve on tegelikult kasulik reaktsioon, hoiab naha noorena. See kuulub keha jääkainetest vabastavate protseduuride hulka. Veri jõuab ka kõige pisematesse veresoontesse. Taoline nagu kuuma sauna efekt.Boonused: tervendab depressiooni, kaitseb südamehaiguste eest. Hoiab tasakaalus vere kolesteroolisisaldust. Remondib pragunenud veresooni, takistab juuste hallinemist jne.


🌴Mitteviljaka keskkonna loomine meestel, suukaudne manustamine

‍♂️ Neemiõli (
LINK) ➼Öko ➼
Toor (rafineerimata, külmpress) kapseldada (LINK) ja võtta iga päev paar tilka, täielik viljatus saavutatakse 6 nädala pärast. Libiido ja sperma tootmine on sama, ei lange. Kui meetod lõpetada, taastub viljakus samuti 6 nädalaga.


‍♂️ Papaia (kapseldatult) ja papaiin ja papaia seemned (maitsevad nagu tugevad pipralised). Indias ja Kagu-Aasias traditsiooniliselt kasutusel pika ajalise spermitsiidina (spermatosoide hävitav aine), libiidot ei alanda, muudab sperma lihtsalt mitte viljakaks (sperma välimust ei muuda). Toored ja pooltoorete papaiade piimjas vedelik sisaldab papaiini, mis ongi viljaka seemne tootmise takisti. Viljakus taastub paar kuud peale papaia tarbimise lõpetamist. Kogused 50 mg papaia seemneid 1 keha kilogrammi kohta päevas. Ümber arvutades 80 kg kaaluv mees võtab 4 grammi. Manustamisest alates väheneb sperma (konsentratsioon, liikuvus, elujõud) viljakus oluliselt 30 päeva jooksul. Märkimisväärne vähenemine 60 päevaga ning 90 päevaga sperma viljatu. Ei ole tähendatud testestorooni taseme vähenemist ega siseorganite kahjustumist. Negatiivsed kõrvaltoimed puuduvad, kliiniliselt ohutu.Pildil primaatidega tehtud teadusuuring (pildid spermatosoididest):
A - Pilt spermatosoididest enne papaia seemnete manustamise alustamist
B - Papaia seemnete manustamine 30 päeva
C - Papaia seemnete manustamine 60 päeva
D - 120 päeva peale papaia seemntete manustamise lõpetamist. Eelnevalt manustati papaia seemneid terve aasta vältel. 


Papaia seemned parandavad seedimist, hävitavad soole parasiite. Sama toime on ka papaia ensüümidel (papaiinil). Kasutajatest mehed on täheldanud positiivset mõju tervisele ning omapoolse panusena ootamatu raseduse vältimiseks.
Kasutamine smuuti sees, seemned peavad olema purustatud.
Huvi korral saab testida sperma fertiilsust laboris.
Värske papaia praktika nipid: papaia pooleks lõigata, eemaldada seemned, süüa lusikaga papaia seest tühjaks (on piisavalt pehme selleks) siis kraapida koore seest papaiat (soovi korral) ning panna seemned koos kraabitud paiaga heavy duty blenderisse ning blenderdada vähese lisatud veega ühtlaseks massiks. Segu on väga kange ja piprane, saab seda kas kuivatis ära kuivatada (max 41°C) või sügavkülmas külmutada ja jaopärast välja võtta ning võtta kapslites (erinevad suurused) või lisada smuutidele. Kasutusvõimalusi on nii palju kui enda fantaasia ulatab, peaasi, et toorelt ja purustatult.Koos 2 suure ja 3 väikse papaia seemned


🌴Raseduse katkestamine

Kui kaaluda kirurgilist aborti, siis seda jõuab teha kuni 12 rasedusnädalani. Selleks, et vältida kirurgilist sekkumist ehk keha toimimise süsteemide tõsist häirimist, saab kasutada ka looduslikke vahendeid, valdav osa on olnud teada juba tuhandeid aastaid. Nende vahenditega ei saa end kahjustada ning raseduse püsima jäämisel ei kahjusta ka loodet.
  • Lambalääts (kapslisseemned ise jahvatada) suukaudselt, emaka kokkutõmbed, raseduse jätkumine takistatud.
  • Roheline papaia suukaudselt - 3 päeva süüa suurtes kogustes värsket papaiat või kapseldatult. Eriti tõhus on poolküps papaia, mis sisaldab palju papaiini, mis põhjustab emaka kokkutõmbeid. Küpset papaiat kasutatakse samamoodi raseduse katkestamiseks (Sri Lanka). Papaiin (poolküpses viljas) pärsib progesterooni toimet, mis on hädavajalik, et rasedus püsiks, lisaks lõhub loote arengule olulist membraani, mistõttu rasedus ei saa ka jätkuda.
  • Neemiekstrakt suukaudselt, neemiseemned (LINK) või öko (LINK), neemiõli (LINK) ➼Öko ➼Toor 15 päeva jooksul tavaliselt kutsub esile veritsuse.
  • C vitamiin (pulberkaplsid, odavaim pulber) äkkdoosid raseduse alguses (vt üle eespool).
  • B3 vitamiin (kapslisäkkdoosid raseduse algul (vt üle eespool).
  • Odraorase mahla pulber (LINK) või kapslis (LINK) äkkdoosid suurusjärgus 1 supilusikatäis, väga kange kraam (mitte segamini ajada odraorase pulbriga).
Vahendid ei mõjuta loote sünnieelset arengut ehk kui otsustatakse enam mitte aborti teha, ei mõju need loote arengule halvasti. Loode areneb eakohaselt.

 Kokkuvõtteks

  • Tegelikult on kõrvaltoimed boonused.
  • Kõiki meetodeid võib kombineerida.
  • Kirjeldatud meetodid on kirjeldatud kvaliteetsete lisanditega.
  • On olemas ka mürgitaimi, mida siin ei ole kajastatud, aga neid tasub vältida nii ehk naa, sest need saavad olla surmavad ka naisele ning raseduse püsima jäämisel põhjustada loote väärarenguid.


Lisalugemist
- Teadusuuring uriini mõju spermale pubmed
- Eeterlike õlide mõju livinglibations
- Neemiõli rasestumisvastase vahendina productosdeneem, pubmed, pubmed Neem (Azadirachta indica L.) leaf extract, pubmed 20 days old were fed NeemLeafExtract
- Neemiõli eesti keeles VitamiiniABC
- Lambaläätse kapslid VitamiiniABC
- https://draxe.com/fenugreek/
(teadusliked viided lisatud)
- https://www.webmd.com/vitamins-supplements/ingredientmono-733-FENUGREEK.aspx
- https://www.organicfacts.net/health-benefits/vegetable/fenugreek.html
- https://foodfacts.mercola.com/fenugreek.html
- https://kellymom.com/bf/can-i-breastfeed/herbs/fenugreek/
- https://examine.com/supplements/fenugreek/
- https://www.selfhacked.com/blog/fenugreek-benefits/
- https://www.livestrong.com/article/392600-what-are-the-dangers-of-fenugreek/
- Neemilehed spermitsiidina https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14561544
- Neemiekstrakt spertimitsiidina ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7956217
- Neemiõli spermitsiidina ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8968666, ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1812107, ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1764946, ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2257744, ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3419204
- Koondmaterjal sündivuskontroll ja neem contraception-and-neem.pdf
- Teadusuuring neemiekstraktiga raseduse katkestamine ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/, peale vahekorda toimunud viljastumine ja viljastunud munaraku mitte kinnitumine või hülgamine emakast ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7606156
- Neemiekstrakt ja seemned raseduse katkestamine ja reproduktiivorganite tervis ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9107574, ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8773426, neemiõliga ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8231626
- Neemiõli emakasisene rasestumisvastane vahend, 1 ml neemiõli kanti emaahvide emakasse, nad muutusid viljatuks 7-12 kuuks. Hiljem reproduktiivsus taastus, kõrvaltoimed puudusid ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8143455, rottidega ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1983033, emakasiseselt ja intravenoosselt (hiired) ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3225018
- Meeste viljatuks muutmine neemiõliga, hiirtega katse ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8231626
- Raseduse katkestamine värske papaiaga teadusuuring ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12288101
- Parasiiditõrje papaiaga superfoodprofiles.com/papaya-seeds-parasites
- Papaia abordi põhjustaja https://ayurvedicscience.com/articles/papaya-cause-abortion-myth-or-reality/
- Papaia mõju meestele https://superfoodprofiles.com/natural-male-birth-control-papaya-seeds-contraceptive-men, ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19914367, asiaandro.com/1008-682X/4/17.pdf (sperma pilt)
- Papaia seemnete mõju seedimisele https://superfoodprofiles.com/eating-papaya-seeds-digestive-health
- Papaia mõju https://superfoodprofiles.com/papaya-enzyme-side-effects-warnings, kollapalavikule ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3614241/
- Teadlik loomulikul viisil pere planeerimine https://returntonow.net/2017/10/07/planned-parenthood-natural-way/
- C vitamiin ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/988001
- Koondatud infolinke https://returntonow.net/2017/10/07/planned-parenthood-natural-way/, http://womens-health-naturally.com/natural-abortion-methods/
- C vitamiini beebide sünnilood facebook.com/groups/VitaminCforoptimalhealth/search/?query=birthM
ä
rksõnad: Azadirachta indica (neem), Neem oil, Extract, neemi lehe ekstrakt, neemileheekstrakt, neemilehtede ekstrakt, kolesterool


Viimati täiendatud 6.10.2018

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿
Kliki pildil, jõuab kohe kohale