Voodimärgamine e. enurees kiired lahendused

Voodimärgmine on probleemiks 5 aastaste seal 20% lastest ja 6 aastastest 10% lastest.

Voodimärgamine on vitamiinide-mineraalide puudus ja/või teatud parsiitide/patogeenide ärritus põiele (seedetrakt tasakaalust väljas), mis paneb urineerima öösel, kui me teadlikult tegelikult ei pissiks.
Teadusuuringutes on kasutataud vitamiinide ja mineraalide koguseid, mis aitavad paari kuuga, natuke ise paika timmida ja tulemust on näha kas kohe või 2 päevaga.


Voodimärgamise puhul ei aita ka öösel pissile viimine, kui laps on sügavas unes. Kui vanem on hoolikalt jälgiv öösel, saab küll hommikul olla voodi kuiv, aga probleemi ei lahenda. Lastega on nagu täiskasvanutekagi, öösel minnekse pissile, kui on tunda pissi häda ning see segab und. Ehk siis laps niheleb, on üleval, võib verbaalselt anda teada, et ta soovib pissida.

Voodimärgamist seostatakse järgnevate vitamiinide-mineraalide puudusega: B12 vitamiin, B9 vitamiin, A vitamiin, D3 vitamiin, magneesium, Omega 3


Tavaliselt aitab 15 kg lapsele B9 folaadina 1 kapsel (LINK) + B12 (LINK4 stražeed päevas paari päevaga, sest on piisavad kogused.

Aga kui ei aita, siis B12 puuduse taga peidab end magneesiumi puudus.
Siis lisada 2-3 kapslit (LINK) malaadina, lastele hästi omastuv, ja 1 kapsel spets närvisüsteemile magneesiumit (LINK).
Kuna magneesium ei ole soolo mitamiin, siis see kooslus vajab kindlasti juurde B6 vitamiini (LINK) imendumiseks.

Seda siis õhtul kell 20, kui laps läheb magama 22.


Lisaks seostatakse voodimärgamist ka D3 puudusega ning teadusuuringutes kasutatakse jällegi nii madalaid doose, et tulemust saab vaid 40% puhul näha paari kuu möödudes, siis saab ise paika timmida töötavad kogused.

D3 ja K2 (LINK) töötavad käsikäes, D3 soolona võttes loob jällegi tasakaalutuse, lisaks võimendavad nad magneesiumi toimet. Seega D3 ja K2 (2 kapslit) koos võtta hommiku poole ja magneesiumi set õhtu poole. Lingil olev D3 ja K2 toote baasiks on  kookosõli, mis samuti ka ise mõjub patogeenidele hävitavalt. Kooslus töötab oivaliselt, tulemust saab näha juba 1-2 päevaga. Juurde A vitamiin (LINK) 1 kapsel, Omegad muidugi (LINK) 2 kapslit, lisaks põie teemadele on hea juurde lisada jõhvikad või jõhvika ekstrakt (LINK) kapslina 1- 2 tk.Kui ei tea, kas on patogeenide ja parasiitide probleem ka, siis lihtne ussitõrje käiku või ussimune tapab kolloidhõbe (LINK) ärgates ca 15 ml 20 min enne hommikusööki ning ka patogeene, lisada saab kooslusesse hommikul 1 kapsel kurkumi ekstrakti (LINK) ja sama ka õhtul.


Lisalugemist:
yourprobiotickitchen.com/bedwetting
ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3302062/
vitamindcouncil.org/high-vitamin-d-levels-may-be-a-protective-factor-against-nocturnal-enuresis/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly