Letsitiin

Letsitiine on erinevaid, põhilised, mida turul pakutrakse, on soja baasil letsitiinid. Paremad variandid on hoopis päevalille baasil letsitiinid.

Mida head letsitiin ka teeb?
Letsitiin võib märkimisväärselt parandada mälu ja aju funktsiooni, aitab säilitada maksa ja neerude tervist, on abiks vitamiinide imendumisel ja suudab siduda rasvu ja kolesterooli veega, nii et neid saab organismist kergemini eemaldada. Sisaldab asendamatuid rasvhappeid, fosforit (fosforlipiidid).


Parimate kategoorias figureerivad:

🔅 Pehmegeel-kapslites, kõige mugavam võtta Now Foods, Sunflower Lecithin, 1200 mg, 200 Softgels (LINK), konkurente polegi sellele. Kapslid on üsna suured, toode GMO vaba.

🔅 Now Foods, Sunflower Liquid Lecithin, 16 fl oz (473 ml) on maitselt päevalille seemnene, aga voolavus on väga väike, jääb pudelisse kinni, avatuna peab ju külmkapis hoidma, kasutusmugavust ei kiida (LINK) muidu täiesti puhas ja hind hea, maitse ka hea. Kleepuv tökati laadne voolav mass, alguses kasutades on võõras ja harjumatu. Peale umbes viiendat korda on meeldiv.
Toote pluss on see, et on lisaainete vaba ja puhas GMO vaba letsitiin. Väga populaarne toode iHerbis, vahepeal on ladu tühjaks ostetud. 
Parima hinnaga letsitiin ja suur kogus. Võetakse 1tl. Neid on pakendis ca 32.
Peale avamist hoida külmikus.

🔅 Now Foods, Sunflower Lecithin, Pure Powder, 1 lb (454 g) (LINK) õli graanulid, igati puhas ja korralik, aga smuutiga on kuidagi võtab sujuva ühtlase struktuuri ära ja on tugeva maitsega, kui mingit muud kasutusviisi ei leia.

Märksõnad: päevalilleletsitiin, fosfor, päevalill.


Lisalugemist:
https://www.medicalmedium.com/blog/sunflower-greens

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿
Kliki pildil, jõuab kohe kohale