Neemiõli, eeterlik õli🌟 Now Foods neemiõli pipetiga 30 ml (LINK). 100% neemiõli. NOW Foods ei testi tooteid loomade peal. Hind olenevalt dollari kursist: enne 6,19€, nüüd 5,28€


Üsna ebameeldiva lõhnaga, aga efektiivne nahaärrituste parandaja. Sobib panna ka õrna naha piirkonda, sest ei kipita ega ärrita, rahustab kiiresti probleemse koha.

Käsitsi toodetud külmpress meetodil neemi seemnetest.

Pipetiga pudel. Jätkub väga kauaks, sest kulub 1-3 tilga kaupa.

Sobib veega lahjendades ka lillede parasiiditõrjeks, töötab hämmastavalt efektiivselt.

🌟 Ja öko neemiõli, hinnavahe on väga väike mitte ökoga ja seda läheb väga vähe Organix South (LINK).Neemiõli on kerge, nahka toitev ja loomulike rasvhapete rikas. Tal on sarnased raviomadused nagu teepuuõlil. Neemiõli on tuntud naha kuivuse leevendaja.

Soovituslik kasutamine: lisa 2-3 tilka oma šampoonile, palsamile või näoveele, võib kanda otse nahale.

Neemiõlis on rasvhapped kõrges kontsentratsioonis ja see põhjustab tahkumist toatemperatuuril. See tegelikult pikendab toote säilivust. Sulatamiseks lihtsalt soojenda pudelit taskus või sooja veega topsis ja neemiõli võtab jälle vedela kuju. 

Hinnatud India sirelmeelia ehk neemipuu on suurepäraste omadustega ning laialdaselt kasutatud ajurveda ning homöopaatilise ravimina. “Külaravimina“ tuntud sirelmeeliat teatakse kui imerohtu, mis on ideaalne naha ja juuste puhastamiseks. Sel usutakse olevat antibakteriaalsed, seene- ja viirusevastased omadused, mistõttu oleks see valik number üks naha ja peanaha probleemide korral.

Lisaks on neemiõli ka rasestumisvastane vahend, nt võtta sealt klaastopsist üks väike näputäis ja panna tuppe, võib teha tunde enne vahekorda ja muidugi ka pärast. Tapab spermatosoidid. Vt siit täpsemalt, kuidas kasutada.


🌟 See klaastopsis neemiõli ka igati kvaliteetne, 24ml on 4,78€.
Mõnus, odav ja väga tõhus vahend!


Lisalugemist:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿
Kliki pildil, jõuab kohe kohale