Puhtaim võimalik hambapasta ja head hambaharjad

Kes otsib glütseriinivaba hambapastat, siis iHerbis täitsa olemas: 
Earthpaste (LINK) kõik valikud siin (ca 4-5€ tuub ja kogus 113 g). Kellele meeldib hambapastaga pesta, aga koostisosade pärast kasutab mõnd pulbrit või muid valikuid, siis rahumeeli saab hambapasta tagasi valida. Ei ole liiga vänge maitsega, pigem mahedama poolne. Lastele ka meeldib.

Magustajate vaba hambapasta, pestes väga meeldiv, uus pakend, väga stiilne (LINK) - maitse spearmint (piparmündi ja mündi maitse vahepealne, mitte kange, vaid paras, ka lastele)

Wintergreen hambapasta (LINK)
Bambusvarrega hambahari (LINK)

Milles Earthpaste eristub teistest hambapastadest?

  • Glütseriini-vaba
  • Fluoriidi-vaba
  • Kuntslike värvainete vaba
  • Ilma vahutama ajavate komponentideta (mürgised)
  • Saviga
Piparmündi hambapasta (LINK)


*
Glütseriin on biodiisli ja seebi tootmise jääkprodukt. Kui pole juurde kirjutatud, et tootes on taimne glütseriin, siis saab hambapastas olla ka "klassikaline" glütseriin, mida üldiselt toodetakse searasvast ning selle tootmiseks kasutatakse ka kantserogeenseid aineid (mis omakorda jäävad ka lõpp-produkti mingis koguses) või sünteetiline glütseriin, mida toodetakse maisisiirupist või naftast. Glütseriin puutudes kokku hammastega katab need kileja kihiga, mis takistab hammastel omastamast toitaineid (vitamiine ja mineraale) ja seeläbi hambad lagunevad (re-mineraliseerumine on takistatud), hambaid peab loputama 20+ korda, et seda kihti maha saada. Glütseriin on sama kaloririkas (4,3 kcal/g) kui valge suhkur (rafineeritud sahharoos).


*Fluoriid pole tegelikult ohtlik, aga oluline on, millises vormis ta hambapastades esineb. Tavaliselt on hambapastades fluoriid ühendina naatriumfluoriid, mis on närvimürk ja kasutati ohtralt II MS. Naatriumfluoriid alumiinimi tööstuse jääkprodukt. Kui fluoriid on vormis kaltsiumfluoriid, pole põhjust muretsemiseks, sest see vorm on hammastele igati kasulik, paraku hambapastadest seda kummalisel moel ei leia... 🤔

Üks hea hambaharja soovitus 
😬 - bambusvarrega (LINK), valikus kollane, punane, sinine (osa harjaseid on värvilised). Vars on ikka bambusest ja vastavat värvi. Hambahari ise on väga hea ja peseb hambad väga hästi puhtaks, ei ole liiga lödi ega ka liiga tugev, mõnus ja paras. Disaineritel on hästi välja tulnud 😁Märksõnad: hambahari, fluoriid, naatrium fluoriid, kaltsium fluoridd, kaltsiomfluoriid, hambapasta, Earthpaste, Xlear, Soft Bristle Bamboo Tooth Brush, Shipping Saver, Redmond Trading Company, ilma glütseriinita


Masstoodangu hambapastad...

Viimati uuendatud 30.06.2018

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿
Kliki pildil, jõuab kohe kohale