Odraorase mahla pulbri kapseldamineMedical Medium'i autor Anthony William soovitab tarvitada đź’š đź’š   odraorase mahla pulbrit (LINK), sest see 
 • sisaldab mikroelemente, mis toidavad kesknärvisĂĽsteemi, ajukudet, närvirakke ja närvikiude ĂĽmbritsevaid rakumembraane. 
 • Suurendab soolhapet maos, mis tugevdab neerupealseid. 
 • Puhastab maksa, soodustab seedimist ja muudab keha aluselisemaks, puhastab keha. 
 • Tõmbab välja raskemetallid seedetraktist, põrnast, pankreasest ja reproduktiivorganitest. 
 • Aitab loomulikul moel tõsta raua taset
 • Võtme tähtsusega lisand, et eemaldada raskemetalle ja toksiine kilpnäärmest
 • Odraorase mahla pulber valmistab elavhõbeda ette täielikuks väljutamseks kehast đź’š spirulina abil (raamatus soovitatakse eelistada Hawaii päritolu LINK). 
 • Odraorase mahla pulbri soovitatav kasutamine materjalide järgi on 1-2 tl segatuna vee või mahlaga
 • Ka rasedana soovituslik päeva kogus 1 tl, annab palju toitaineid arenevale beebile ja toetust ema kehale. Vitamiini ABC kommentaar: alustada tarbimist madalatest kogustest, veerand teelusikat või isegi vähem. Aine on tugevatoimeline.

Mis siis odraorase mahla pulbrite maailmas toimub?
Raamatus kirjutatakse nö otsetõlkena odraorase mahla ekstrakt, tehniliselt on see mitte nĂĽĂĽd ekstrakt, vaid nö kuivatatud mahl, siiski vesi välja võetud ja väga kontsentreeritud kraam nii ehk naa. Tehnoloogialt parim on đź’škĂĽlmkuivatatud mahl, toiteained alles, đź’šensĂĽĂĽmid elus ja đź’š toor. Osad firmad on täiteaineid täis toppinud, pöörame pilgud näitena siis kahele puhtamale pulbrile. 


Kaks samade omadustega odraorase mahla pulbrit, kuidas need erinevad?


 • Kui esmane pilk peale heita, siis mõlemad on suurepärase koostisega ja parima tehnoloogiaga toodetud - kuivatatud kĂĽlmkuivatuse teel.
 • Mõlemad tooted on tumepruunis klaaspurgis.
 • Hind ja kogus, vasakul  The Synenergy Organics (LINK) kaalub 150g ja maksab 19,83€. Seevastu paremal Pure Planet (LINK) kaalub 80g ja maksab 17,69€. Kui tahame ĂĽks ĂĽhele hinda võrrelda, siis arvutame Pure Planet'i hinna ja koguse vastavusse The Synenergy Organics firma tootega, siis saame 150g hinnaks 33,17€, hinnavahe tuleb väiksemal purgil 13,34€ kallim.
 • Kas kallim on parem? Kusjuures arvestades toodete koostist, siis ei. Kuigi originaalis odraorase mahla pulber ei sisalda gluteeni, on Pure Planet'i purgil kirjas, et sisaldab gluteeni. Ei ole kirjas, et võib sisaldada gluteeni vaid sisaldab. Tekitab kĂĽsimus, miks? Kuidas? Ostes veebilehelt, seda "sisaldab gluteeni" infot ei ole, seda saab ĂĽllatunult pärast pakilt lugeda... Ja päring mĂĽĂĽjale pole sellisel juhul ĂĽleliigne. Nad vastasid päringule, et "võib sisaldada" - kui eraldatakse vilja(terad) taimelt, et võib juhtuda erandkorras satub mõni tera odraorasesse, kui mahla välja pressitakse, samas tavainimesele see pole katastroof, samas tsöliaakia haigetel pole mõtet riskida.
 • Tooted erinevad ka paakumise osas. The Synenergy Organics'i purk sisaldab lausa kahte paakumisvastast kotikest, aga sisu puha tĂĽkkis. Pure Planet'i purk sisaldab ĂĽhte paakumisvastast kotikest ning pulber on õhuline, pole jälgegi tĂĽkilisusest. Samas tĂĽkilisus pole probleem, sest seda saab ise tagasi algolekusse pulbristada.
 • Maitse on mõlemal sama, heinane ja kergelt mõrkjas. Nii, et ĂĽlekaalukalt tekkis tung tooted kapseldada, et neid edukalt tarbida. Samas on odraorase mahla pulbri maitse meeldimine jällegi enda maitsemeele kĂĽsimus, osad võivad purgist otse lusikaga nautida (või muul viisil nt smuutis), teistele, aga on maitse suht eemaletõukav. Kui aga maitse pole mokkamööda, saab võtta ette kapseldamise. Kuna pulbrit oli arvestatav kogus, sai kasutatud kapseldusmasinat, millega saab korraga täita 100 kapslit. 

Pildil kapseldusmasin, millega saab täita #00 suurusega kapsleid. TĂĽhjad kapslid vabalt saadaval (LINK). 

Kapslid on paigas ning toimub pulbriga täitmine.Pulbri ülejääk pühitakse plaadilt alusele
Et kapslisse mahuks rohkem pulbrit, siis kasutatakse surumisplaati, mis surub pulbri rohkem kokkuJa täidetakse augud uuestiSiis kapsli osad liidetakse omavahelJa kallutades kukuvad ise vaheplaadist välja


Lõpptulemus on ilus ja korrektne1 kapsel sisaldab laias laastus 460mg odraorase mahla pulbrit. Kapslid kaaluvad tegelikult erinevalt, kuidas satub, oli kapseid, mis kaalusid 470mg ja ka 620mg, keskmine kuskil 550mg.#00 suurusega taimne kapsel (LINK) kaalub ~ 90mg.


Kokku sai kahest purgist ehk 230g odraorase mahla pulbrist ca 500 kapslit, mis mahtusid ka oma originaalpurkidesse tagasi, aga väike osa ei mahtunud. • Aga kui see on liiga "raketiteadus", siis kapseldatud variant  Pure Planet (LINK), ainult odraorase mahla pulber ja kapsel.
 • Ja veel saab segadust tekitada odraorase pulber ja odraorase mahla pulber, kas need on samad? Ei, Anthony William ka rõhutab ka, et mitte sassi ajada, muidugi kes hinda on uurinud, siis hinnavahe on kahel ainel ikka päris suur. Ăśks on siis odraoras ise ja teine selle taime mahl, kontsentreeritum. Keha saab kätte kõik kätte endale parimal moel sealt mahla pulbrist.
 • Ka Now Foods (LINK) pakub odraorase mahla pulbrit, aga ei kirjeldusest jääb mulje, et see on lihtsalt kuivatatud (soojaga), mitte kĂĽlmkuivatusega.Tavaliselt on nii, et kui firma kasutab kĂĽlmkuivatuse meetodit, siis on see ka infos kirjas, see on firmale hästi oluline juurde lisada (sest see tehnoloogia on kallis). Now Foods lubab ökot, aga ei luba toor ehk see toode võib olla näinud suuremaid t°re. Now Foods on muidu näidanud ka, et nende "toor" tähendab "me proovime oma tooteid kuivatada madalaimal temperatuuril", tegelikkuses võib see tähendada 50° ka.... Samas Now Foods spurulina (LINK) on toor, kĂĽll liini peal läheb t° 46°C välja, aga seda liikuval liinil (pole midagi erakordset, see on teistel firmadel ka nii). Muidu Now Foods on näidanud ka, et nende toodete puhtuse aste on nõksa madalam, kui konkurentidel nt. väävel e. MSM (LINK), et eelistaks valida parema firma e. Doctor's Best (LINK). Aga hinnavahe tuleb väga väike - pruunis klaaspurgis (see võrdluses suurem purk) The Synenergy Organics (LINK) (öko ja kĂĽlmkuivatatud) 19,83€ kogusega võrreldes on Now Foods 18,58€.

Lisalugemist:
Medical Medium 
Anthony William'i blogi

Kapseldusmasin


Märksõnad: Barley grass juice extract powder, odraorase mahla pulber

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Printfriendly

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿

•.¸¸✿ Medical Medium'i raamatud, materjalid, raadiosaadete tõlked ja parim info koos •.¸¸✿
Kliki pildil, jõuab kohe kohale