Musta pähklipuu koore pulber

Mustapähklipuu koor on must pulber, jääb näppudele nagu süsi. näpuotsaga maitstes maitsetu, suuremas koguses mõrkja maitsega.Kasutatakse sooleparasiitide tõrjeks, antibakteriaalne, põletikuvastane toime, soodustab kõhu normaalset läbikäimist (sobib kõhukinnisuse kõrvaldamiseks), toob verre lisahapnikku, aitab balansseerida veresuhkru taset, aitab keha toksiinidest puhastada.


Ainult mustapähklipuukoor soolona kapslis, aga lisaaine juures Nature's Way.

Sellele on paremaid valikuid parasiitide tõrje segud, täiesti puhtad mõlemad ning ainult taimed kapslis:
🍀Eclectic Institute, selle eelis on see, et taim on külmkuivatatud, mis säilitab kõik taime parimad omadused.

Ning teine erinevate taimede kompleks, väga puhas ja korralik lisand 
🍀Kroeger Herb Co, suunitlusega ussitõrjeks ja muude parasiitide tõrjeks.
Veel erinevaid artikleid:
http://www.globalhealingcenter.com/natural-health/harmful-organism-cleansing-black-walnut-hull/
http://www.webmd.com/vitamins-supplements/ingredientmono-639-black%20walnut.aspx?activeingredientid=639&activeingredientname=black+walnut

Kommentaarid

Oluline info: Leheküljel olevad postitused on informatiivse iseloomuga. Lehekülg ei ole mõeldud andma meditsiinilist nõu mistahes viisil. Postitused on koostatud olemasoleva kirjanduse, teadusuuringute, loengute, kogemuste ja ettevõtete poolt esitatud info (labori uuringud, toodete ja tehnoloogiate kirjeldused) põhjal. Lehekülg ei tegele toodete müügiga ega edasimüümisega mistahes viisil. Postitaja ei ole ka ühegi vitamiine-mineraalaineid või toidulisandite müüva ettevõtte töötaja/turustaja. Kasutades ostlemiseks selle keskkonna linke saab sümboolselt toetada lehekülje jätkumist ja arenemist ehk Sulle kasuliku info leidmist. Postitaja võib saada väikseid ande toodete, kingituste või ostlemiskrediidina (see ei ole töö tasu artikli koostamiseks). Terviseteemadel pea nõu endale usaldusväärse ja teadliku meditsiini töötajaga ning tee oma uurimistöö.